Born Adolf (České Velenice 1930 - 2016 Praha)
Maškarní průvod, signováno vpravo dole tužkou ABorn, vlevo dole číslováno tužkou 54/70, barevná litografie/papír, 37,5 x 48 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantring zus. ca. 0,80 ct
- Meissen - 6 Dessertteller Dm. 20 cm,
- Richard Mahler* (Wien 1896-1994 Waidhofen a. d. Ybbs)